Dendrolight piedalās Kurzemes Democentra ekspozīciju izstrādē

21. septembris, 2012

Visā pasaulē ārkārtīgu popularitāti iekarojuši interaktīvi zinātnes centri, kas to mītnes vietās gan kļūst par TOP tūrisma objektiem, gan kalpo kā aizraujoši izglītības virziena un karjeras izvēles veicināšanas centri. Arī Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā (VATP) uzsākta šāda democentra izveide, kur pie ekspozīciju izveides strādā arī SIA „Dendrolight Latvija”.

Kurzemes Democentrs tiks atklāts 26.septembrī, un tajā būs apskatāmas divas ekspozīcijas, kurās izmantots Dendrolight® šūnmateriāls, demonstrējot tā dažādās izmantošanas iespējas.

Viens no stendiem ir VATP Biznesa inkubatora uzņēmuma EuroLCDs ekspozīcija, kas atspoguļo LCD displeju darbības principus modernās metināšanas maskās. Metināšanas maskās ievietots īpašs šķidro kristālu „stikliņš” reaģē uz spožu gaismas avotu, kļūstot tumšāks un tādējādi labāk aizsargājot redzi. Stenda apmeklētājs varēs izmēģināt skatīties uz metināšanas procesā radīto gaismu gan caur līdz šim metināšanas maskās izmantoto stikliņu, gan caur moderno, ko ražo uzņēmums EuroLCDs.

Otrs stends ir bijušā VATP Biznesa inkubatora uzņēmuma RSL Trade ekspozīcija, kas demonstrē pasaulē unikāla akustiskās jaudas ekvalaizera, kas nodrošina augstākas skaņas kvalitāti, iespējas. Ierīce koriģē skaņu, kas konkrētā telpā ļauj iegūt lielisku skanējumu. Apmeklētāji varēs pārliecināties, ka ar RealSoundLab ekvalaizeri pat spaiņi var atskaņot labu klasisko mūziku.

Vairāk informācijas: www.vatp.lv/democentrs