Latvijas valsts prezidents pozitīvi novērtē redzēto uzņēmumā SIA “Dendrolight Latvija”

1. jūnijs, 2012

Šodien, 1.jūnijā, Ventspilī darba vizītē ieradās V. E. Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš ar pavadošo delegāciju. Vizītes ietvaros Valsts prezidents apmeklēja arī SIA „ARBO”, SIA „Ekomājas” un SIA „Dendrolight Latvija” un tikās ar uzņēmumu vadību.

Vizītes laikā tika aplūkota Latvijā vienīgā un inovatīvā masīvkoka šūnmateriāla ražotne, gūts priekšstats par unikālo, ar augstu pievienoto vērtību kokapstrādes produktu un tā plašajām pielietojuma variācijām, novērtēts uzņēmēju ieguldījums valstiski svarīga projekta īstenošanā un pārrunātas gan valsts, gan uzņēmuma nākotnes perspektīvas.

Kopumā A.Bērziņa kungs pozitīvi novērtēja redzēto un dzirdēto un izteica atzinīgus vārdus, veicot ierakstu viesu grāmatā: „Sapnis ir realizēts īstenībā – tas ir sākums. Paldies par izdarīto, tas kalpos par paraugu tiem, kas vēl sapņo. Lai Jums veicas tālākajā ceļā.”

Vizītes gaitā Valsts prezidents tikās arī ar pilsētas iedzīvotājiem un pašvaldības vadītājiem, apmeklēja arī Pārventas bibliotēku, Livonijas ordeņa pili, Ventspils Augstskolu, Ventspils brīvostas pārvaldi un uzņēmumus SIA „Ventspils Elektronikas fabrika” un SIA „Bucher Schoerling Baltic”, kā arī svinīgi noliks ziedus pie pieminekļa Jūrniekiem un zvejniekiem. Vizītes noslēgumā Valsts prezidents atzina, ka: „Ventspils tiešām ir pilsēta, kas tiek attīstīta saprātīgi, tālredzīgi un samērīgi, ar skatu nākotnē. Es šo vizīti vērtēju ļoti pozitīvi”.