Interesi par DendroLight® izrāda ne vien nozares speciālisti, bet arī politiķi

12. marts, 2012

9.martā Baltijas Asamblejas (BA) parlamentārā semināra ietvaros SIA „Dendrolight Latvija” apmeklēja Latvijas, Lietuvas un Igaunijas deputāti, preses pārstāvji un Saeimas darbinieki vairāk nekā 30 cilvēku sastāvā. Baltijas Asamblejas semināra tēma – vienotas Baltijas valstu sadarbības platformas izveide zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju attīstīšanai.

Baltijas Asambleja ir Latvijas, Igaunijas un Lietuvas parlamentu sadarbības institūcija, kas izveidota 1991.gada 8.novembrī. Asamblejā katru Baltijas valstu parlamentu pārstāv 12-20 deputāti. Tā ir koordinējoša un konsultatīva institūcija un ir tiesīga nacionālajiem parlamentiem, valdībām un Baltijas Ministru padomei izteikt savu viedokli rezolūciju, lēmumu, deklarāciju un ieteikumu formā.

Seminārā dalībniekiem bija iespēja aplūkot kā praksē īsteno tehnoloģiski augsti attīstīti projekti. Uzņēmumu SIA „Dendrolight Latvija” rādīja kā vienu no labākajiem Eiropas valstu sadarbības piemēriem. Ekskursijas laikā dalībnieki iepazinās ar uzņēmumā notiekošajiem procesiem, kā arī redzēja inovatīvo šūnu materiālu un tā pielietojuma iespējas, un tā ražošanā izmantotās jaunākās tehnoloģijas. Vizītes laikā tika meklētas atbildes uz jautājumu: kādā veidā Baltijas valstis varētu apvienot savus resursus konkurētspējas stimulēšanai kopējā pasaules tirgū?

Foto no semināra: www.flickr.com
Video:

Avots: Saeimas Kanceleja un SIA „Dendrolight Latvija”