SIA „Dendrolight Latvija” piedalījās starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg 2011” Norvēģijā

2. novembris, 2011

No 19. līdz 24. oktobrim SIA „Dendrolight Latvija” piedalījās starptautiskajā izstādē “Bygg Reis Deg 2011” Norvēģijā, kur prezentēja unikālos DendroLight® produktus. Šī izstāde ir lielākā Norvēģijas būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde, kura norisinās reizi divos gados.

Izstādē piedalījās 470 uzņēmumi no 15 pasaules valstīm, iepazīstinot izstādes apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem celtniecībā un būvniecībā. SIA „Dendrolight Latvija” un vēl 6 Latvijas uzņēmumus kopējā Latvijas stendā pulcēja Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra (LIAA).

Interese par DendroLight® materiālu nerima līdz pat pēdējai izstādes stundai. Par to liecina gandrīz 500 izdalītie bukleti un vairāki simti paraudziņu, kuri tika izķerti pirmajās trīs dienās. Izstādes apmeklētāji tika iepazīstināti ar DendroLight® galvenajiem produktiem – šūnmateriālu, 3-kāršo plati, durvju plati un būvbloku. Būvbloks izpelnījās īpašu uzmanību izstādes tematikas dēļ.

Vislielāko interesi izrādīja Norvēģijas ražotāji un celtnieki, taču par DendroLight®  produktiem interesējās arī apmeklētāji no Zviedrijas, Dānijas, Polijas, Lietuvas un pat mūsu pašu Latvijas. Jau izstādes laikā ar vairākiem desmitiem pārstāvju aizvadītas pārrunas par sadarbības iespējām un produktu iegādi, bet vēl joprojām saņemam arvien jaunus interesentu e-pastus un telefonzvanus.

Šogad Latvijas ekspozīcijas stends tiks finansēts no programmas „Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” (LR MK 2010. gada 21. septembra noteikumi Nr. 887).

Papildus augstāk minētajam valsts atbalsta finansējumam uzņēmumi savu komandējuma izdevumu segšanai braucienam uz izstādi var izmantot LIAA administrētās Struktūrfondu programmas „Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings” atbalsta finansējumu.

„Dendrolight Latvija” komanda vēlas pateikties visiem, kas piedalījās stenda tapšanas procesā, visiem sadarbības partneriem, atbalstītājiem un, protams, izstādes apmeklētājiem par izrādīto interesi!

SimpleViewer Gallery Id 3 has been deleted.